Savaş Oto Kurtarıcı

Yol Yardım, Araç Çekme ve Kurtarma

Savaş Oto Kurtarıcı firması olarak araç kullanıcılarının başına gelebilecek en olumsuz durumlarda ve en zor anlarında hizmet vermekteyiz. Oto çekici, Oto Kurtarıcısı ve Yol Yardım uzman firması olarak uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz ve kalitemizi hiç düşürmeden gece gündüz yollarda sizlere hizmet vermekteyiz.

Savaş Oto Kurtarıcı Hizmet Detayları

Seyahat halinde iken arabanız arıza mı yaptı? Artık endişelenmeyin Sakarya genelinde uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ve geniş araç filomuzla 7 gün 24 saat yolda arıza yaparak mahsur kalan aracınızın yetkili servise veya bir oto tamircisine çekilmesini sağlıyoruz. Savaş Oto Kurtarıcı Kurulduğu günden beri araç çekme ve kurtarma faaliyetlerinde iyi bir kariyer edinen firmamız, kurtarma ve yükleme çalışmalarında İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Araç onarımı konusunda çalıştığınız herhangi bir servis veya tamirci olmadığı takdirde sizlerin en doğru ve güvenilir firmadan hizmet alabilmesini sağlayabiliriz.

Sigortalı Araç Taşıma Hizmeti

Savaş Oto Kuratıcı

Tecrübesi eksik oto çekicileri nedeni ile bir çok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmaktadır ve daha da zarar verici duruma dönüşmektedir. Bu nedenden ötürü kötü geçen bir günün daha da kötü geçmemesi için iyi araştırma yapıp profesyonel bir oto kurtarıcı çağırmanız sizin yararınıza olacaktır. Uzman firmalar ise kesinlikle deneyimli personeller ile öncelikle çalışmaktadır. İşin ehli Savaş Oto Kurtarıcı uzmanları herşeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır. Sadece ticari yönden iş yapan firmalar kısa sürede yok olmaya mecburdurlar. Savaş Oto Kurtarıcı olarak, profesyonelliğimiz gereği taşıdığımız her aracı sigortalı olarak ulaşacağı noktaya götürmekteyiz.


Savaş Oto Kurtarıcı Nerede

Savaş Oto Kurtarıcı hizmeti,yolda kalmış araçlara özel ekibimiz ile müdahale ettiğimiz ve kurtardığımız hizmettir.
Kötü hava şartlarında,araç arızalarında,trafik kazalarında ve ihtiyaç duyduğunuz diğer durumlarda Savaş oto kurtarıcı (çekici) aracımız ile yardımınıza en kısa sürede yetişmekteyiz.
7 gün 24 saat yol yardıma ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız. Bize telefon numaralarımız ve sosyal medya hesaplarımızdan istediğiniz an ulaşabilirsiniz.Profesyonel ekibimiz,aracımız ve ekipmanlarımızla en güvenilir şekilde bulunduğunuz yerden istediğiniz adrese ulaştırılacağınızı temin ederiz.
Ferizli yol yardımında Savaş Oto Kurtarıcı olarak Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…26 Aralık 2018
Whatsapp Destek
Whatsapp Destek